CZK / EUR
Blog I Info o klubu I Registrace I Přihlášení

Imune Vitality

Imune Vitality je 100% přírodní produkt, který se postará o podporu Vašeho imunitního systému během celého roku.
Produkt Imune Vitality byl navržen tak, aby obsahoval veškeré důležité látky, které dokáží Váš imunitní systém ideálně vyvažovat a udržovat v dobré kondici.


Cena: 1 200 Kč
(denní dávka od 12,00 Kč)
Kusů
  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Kromě beta glukanů obsahuje také bohatou směs medicinálních hub (Reishi, Shiitake, Agaricus, Cordyceps, Maitake a Chaga), huminové kyseliny, kyselinu fulvovou, indický angrešt, L-Glutathion, Astaxanthin.
Chránit tělo před škodlivými vlivy je hlavním úkolem imunitního systému. Porucha imunitního sytému vede k mnoha nemocem 21. století. Beta glukany se přirozeně nevyskytují v těle a musí být čerpány ze zdrojů, jako jsou např. houby a kvasnice. Beta glukany vykazují pozoruhodné účinky jak na primární imunitní buňky, tak na koordinaci úspěšné imunitní reakce, jsou nepostradatelné pro náš imunitní systém. Medicinální houby umí nejen posilovat, ale také regulovat imunitní systém. Kromě posílení oslabeného imunitního systému tedy imunitní systém omezují, pokud je jeho reakce nepřiměřená (např. u alergie). Indický angrešt (Amla) není jen vynikající potravou, ale také silným antioxidantem. Je plný sloučenin podobných vitamínu C a bioflavonoidům, které zvyšují pozitivní účinky vitamínu C na zdraví a které mohou podporovat zdravé buňky a buněčné membrány. Huminové kyseliny mají antivirový účinek, posilují imunitní systém a detoxikují organismus. Huminové kyseliny působí pozitivně také ve střevech, v nichž jsou schopné zastavit průjem a jiné zažívací problémy. Kyselina fulvová je nepostradatelný kurýr vitamínů a minerálů. Kyselina fulvová a huminová se pro Imune Vitality získává při procesu extrakce přečištěné vody.
Užívejte denně Imune Vitality, předejdete virózám a zánětlivým stavům.

Doporučené dávkování
Při prevenci proti civilizačním chorobám a pro posílení imunity užívejte 1 - 2 tobolky 2 x denně. Vždy tobolky dobře zapíjíme vodou.

Kolik kapslí je v jednom balení?
100 ks. Toto balení vystačí na 1 až 2 měsíce základního preventivního dávkování.

Složení:
beta glukan, obal kapsle – hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), L-Glutation, extrakt z mořské řasy Haematococcuspluvialis (astaxanthin), extrakt Houževnatec jedlý (Lentinula edodes), Houževnatec jedlý (Lentinula edodes), extrakt housenice čínská (Cordyceps sinensis), housenice čínská (Cordyceps sinensis), extrakt žampión mandlový (Agaricus blazei), žampión mandlový (Agaricus blazei), extrakt rezavec šikmý (Inonotus obliquus), rezavec šikmý (Inonotus obliquus), extrakt trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), huminová kyselina, kyselina fulvová , extrakt Indický angrešt – Amla (Emblica officinalis)

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti, kojící a těhotné ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Vhodné pro vegetariány. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.